09127661066
09127661066


بلاگ

خرید باغ ویلا اطراف تهران

خرید باغ ویلا اطراف تهران – ملکبین با هدف خرید و فروش ملک در شهریار از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرد.

در ملکبین می توانید ملک مورد نظر خود را پیدا کنید. شما می توانید تصاویر ملک مورد نظر خود را با توضیحات کامل در ملکبین مشاهده نمایید.

پایگاه اینترنتی ملک بین به منظور تسهیل و دقت در امر خرید املاک و مستغلات در مناطق بسیار زیبا در غرب استان تهران و حومه با همراهی کارشناسان ملکی طراحی و راه اندازی شده است.

علیرضا صناعی مدیریت و صاحب امتیاز ملک بین دارای مجوز رسمی و پروانه تخصصی از اتحادیه صنف مشاورین املاک شهرستان شهریار به صورت صادقانه و منصفانه فعالیت می کند.

چشم انداز ملکبین

از آنجا که امروزه با پیشرفت تکنولوژی و وجود بستر بی نظیری به نام اینترنت این امکان وجود دارد تا بتوان با ارائه ی اطلاعات کاملی اعم از :

اطلاعات متنی ، عکس ها و فیلم ها در وقت و زمان مشتریان صرفه جویی قابل توجهی نمود ، علیرضا صناعی مدیریت مجموعه ی ملکبین تصمیم گرفتند تا از تمام این امکانات در ملکبین استفاده نماید.

در ملکبین ( خرید باغ ویلا اطراف تهران ) فروشنده می تواند املاک قابل فروش را با شرح جزئیات معرفی نماید تا خریدار با اطلاعات کامل مورد معامله در حلسه شرکت کند و وقت طرفین به علت ابهام در مورد جزئیات ملک مورد معامله تلف نشود.

خریدار در سایت ملکبین فهرستی از باغ ویلا های قابل فروش در شهریار را مشاهده خواهد کرد که جهت فروش و یافتن خریدار ثبت شده اند.

ملکبین با کادری مجرب و کاردان در حوزه معاملات املاک کشور توانسته است نیاز های گسترده ی مشتریان خود را به خوبی تامین کند .

در راستای خرید و فروش باغ ویلا در شهریار با قیمت های مناسب در مناطق مختلف شهریار آماده ی خدمت رسانی به هم میهنان عزیزمان است.

امیدواریم بتوانیم آنچه در فکر داریم به مرحله عمل در آوریم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خرید باغ ویلا در شهریار تلگرام

خرید باغ ویلا در شهریار اینستاگرام