09127661066
09127661066


خرید باغ ویلا در شهرک والفجر (زمرد ویلا)

ملکبین از شما مخاطبان گرامی دعوت می‌نماید تا نگاهی دقیق به فایل‌های موجود در این صفحه بیاندازید و در صورت نیاز به هرگونه مشاوره برای خرید، فروش، رهن و یا اجاره باغ، ویلا، باغ ویلا و باغچه در شهرک والفجر با ما تماس بگیرید.

برای مشاهده تمام موارد باغ ویلا در شهرک والفجر اینجا کلیک کنید

 

جامعه ی امروزه بدلیل مشکلات مختلف اجتماعی، آلودگی هوای شهر تهران، شلوغی بیش از اندازه ی پایتخت و کارخانه جات صنعتی و غیر استاندارد اکثر مردم شهر تهران روی به خرید تفرجگاهی آرام و سرسبز و بدون دغدغه  برای کسب ارامش خود و رهایی از این موارد میباشند.

شهرستان شهریاربدلیل پوشش گیاهی پررونق و آب و هموای فوق العاده جزو مناطقی است که در این چند سال اخیر پایتخت نشینان به این مناطق روی آورده اند از این رو باغ ویلا هایی لوکس در این مناطق ساخته شده که تقربیا با اکثریت سلیقه ی عموم مردم سازگاری بالایی دارد.

شهرک والفجر، منطقه‌ای محبوب برای خرید باغ ویلا

یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین مناطق شهریار در میان مشتریانی که به دنبال باغ ویلایی لوکس هستند،شهرک والفجر یا زمرد ویلای سابق میباشد. اصالت این شهرک به سال ها پیش برمیگردد که اسناد این شهرک گویای همه چیز است.

از اصلی ترین دلایل محبوبیت این شهرک موقعیت مکانی و دسترسی محلی فوق العاده ی آن به نقاط مختلف شهریار و ملارد می باشد. از طرف دیگر این شهرک با روستای کردزار همجوار است که به طبع آب و هوای خوش این منطقه روی این مجموعه تاثیر گذار است.

از یک جهت دسترسی این شهرک به بلوار امام حسین، که این بلوار منتهی به جاده ساوه مییاشد. از جهت دیگر این شهرک دقیقا در مسیر اتوبان بویین زهرا قرار دارد که دسترسی این مجموعه را به این مناطق سهولت بخشیده است.

فاصله ی مکانی این شهرک تا پایتخت تقریبا 30 کیلومتر است که شما با کمترین بار ترافیکی موجود نهایتا فاصله ی زمانی شما تا باغ ویلای شخصی خود 30 دقیقه می باشد.

مناطقی همچون کردان، تهراندشت، سهیلیه، زعفرانیه و… در زمینه ی مسافت و زمان ضعف بزرگی دارند و اکثر ویلادارانی  که در آن مناطق سکونت دارند از این موضوع ناراضی بوده و در صدد معاوضه ی املاک خود در آن مناطق هستند. شهرستان شهریار از جمله شهرک زمردویلا جزو مناطقی هستند که براین اساس نقطه‌ی قوت و برتری بالایی نسبت به این مناطق دارند که باعث انتخاب برتر شما مشتریان گرامی شده است.

پوشش گیاهی شهرک والفجر

از دیگر عوامل موثر در انتخاب این شهرک تراکم پوشش گیاهی بسیار بالا و تنوع در نوع درختان موجود در این شهرک است. که سرسبزی این منطقه و این شهرک زبان‌زد خاص و عام است. درختانی همچون چنار، بیدمجنون و انواع درختان مثمر قدیمی میوه که عمری حداقل 50 ساله دارند.

ویژگی‌های مهم شهرک والفجر

شهرک مذکور دارای هیت امنا بوده است که تمام امور با نظم و نظارت این هیت انجام میشود که در قبال این فعالیت ها مبلغی ماهانه دریافت میشود.

این منطقه جز مناطقی است که از بافت روستایی دور بوده و دارای کمترین بومی نشینان است و اکثر شهرک تازه ساخت است و تمام ملک های ساخته شده در آن قیمت های میلیاردی دارد و اکثرا مالکین آن جزو کسانی هستند که در جامعه و امور مملکتی نقش به سزایی دارند.

ازجمله خصوصیات شهرک والفجر که باعث افزایش محبوبیت آن می شود نگهبانی شبانه روزی است که نگهبانان آن در تمام 24 ساعت در حال گشت زنی و مراقبت از مجموعه می باشند که این امر امنیت این شهرک را دوچندان کرده است.

این شهرک جزو معدود مجموعه هایی است که متراژ زمین های موجود در آن ، شامل قطعات 1000 و 1200 متری است که با نظم خاصی تفکیک شده است. این شهرک دارای 683 قطعه میباشد که اسناد شش دانگ قدیمی آن دارای قابلیت انتقال قطعی به نام خریدار است که این امر ارزش ریالی و سرمایه گذاری آن را بالا برده است.

از طرف دیگر بزرگترین حسن این شهرک انشعابات آب و برق و گاز آن میباشد که تمامی این موارد دارای کنتور قانونی می باشند و هیچ عمل غیرقانونی در آن انجام نشده است.

این شهرک بدلیل قدمت آن اکثر زمین های آن دارای بنای قدیمی بوده است که با حکم تخریب و بازسازی از شهرداری و جهاد کشاورزی کاملا به صورت قانونی میتوان اقدام کرد و مجوز پایان کار و نامه ی جهادکشاورزی را برای ملک خود دریافت کنید.

با توجه به توضیحات داده شده در خصوص این شهرک و شهرستان شهریار، دفتر املاک ملکبین به پشتوانه ی 20 سال سابقه ی درخشان خود در این مناطق سعی بر فعالیت پرتوان در این زمینه داشته است که این امر موجب شده تا ملکبین بیشترین و قوی ترین فایلینگ در شهرک والفجر را در منطقه در بین دیگر همکاران را داشته باشد.

سایت مسکن ملکبین با توجه به سابقه ی خود در منطقه خرید های اقتصادی زیادی برای افراد خاص کشوری و لشگری و پزشکان و مهندسان عالی رتبه ی کشور انجام داده است

با ملکبین میتوانید با اطمینان خاطر و خیالی راحت و آسوده خریدی امن و قابل اطمینان را داشته باشید.

خرید باغ ویلا در شهریار تلگرام

خرید باغ ویلا در شهریار اینستاگرام