09127661066
09127661066


خرید باغ ویلا در کردزار

ملکبین از شما متقاضیان خرید باغ و باغ ویلا در منطقه زیبا و خوش آب و هوای کردزار دعوت می‌کند تا فایلهای موجود در این صفحه را بررسی کنید و برای مشاوره رایگان توسط مشاورین مجرب ما تماس بگیرید.

برای مشاهده تمام موارد باغ ویلا در کردزار اینجا کلیک کنید

بنا به گزارشات تهیه شده و تحقیقاتی که بر روی افراد در زمینه ی نیاز آنها به فضای سبز و طبیعت انجام شده است نتایج مذکور حاکی از آن است که تمامی افراد از لحاظ روحی و جسمی در برخی اوقات طول عمر خود، احتیاج به استفاده گذراندن عمر خود در طبیعت دارند. به خصوص افرادی که در مکان های شلوغ و پرتردد فعالیت دارند. به همین دلیل اکثر پایتخت نشینان و افرادی که در استان البرز زندگی میکنند برای دوری از آلودگی هوا،ترافیک های طولانی و … روی به خرید باغ ویلا در کردزار آورده اند که بتوانند بخشی از اوقات فراغت خود را در مناطق سرسبز، خالی از هرگونه آلودگی و ترافیک و بدون دغدغه سپری کنند که به آرامش و سلامتی دست یابند.

کردزار، منطقه ای بکر و خوش آب و هوا

از این رو شهرستان شهریار بواسطه ی اقلیم و آب و هوای خوشی که داردمورد انتخاب اکثر شما بزرگواران قرار می‌گیرد. از دیگر دلایل محبوبیت این شهرستان تراکم پوشش گیاهی و طبیعت بکر و زیبای آن میباشد. از بهترین مناطق شهرستان شهریار که دارای امنیت بالا و طبیعت و آب و هوای فوق العاده ای دارد،منطقه ی کردزار میباشد. این دهکده ی ویلایی بر اساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال 1395 جمعیت آن 4594 نفر اعلام شده است.

موقعیت جغرافیایی کردزار

موقعیت جغرافیایی این دهکده‌ی ویلایی، از شمال به جاده‌ی شهریار به سمت ملارد و شهرک اندیشه فاز یک و فاز سه و از غرب به اراضی کردامیر و از شرق به دهکده ی ویلایی ابراهیم اباد و از جنوب به شهرک امیریه واقع شده است. دهکده ویلایی کردزار در چندین سال گذشته با شورا و شهرداری امیریه مدیریت می‌شد که در سال های اخیر(1394) با نظر فرمانداری شهرستان شهریار، شورای شهر و اهالی دهکده ویلایی کردزار دارای دهیاری مستقل برای امور این دهکده گردید. طبق نقشه های هوایی موجود در رابطه با این دهکده ی ویلایی، بافت مسکونی آن، در مرکز این شهرک میباشد که اطراف ان را باغ های سر سبز و قدیمی مجاور فرا گرفته است که به زیبایی این دهکده ی ویلایی می افزاید که اکثر این باغات بعد از تغییرات موجود ، تبدیل به یکی از بهترین باغ ویلا ها در اطراف شهریار شده است این دهکده ویلایی بهترین منطقه و سرسبزترین منطقه غرب استان تهران می‌باشد که نام این شهرستان در سال 1396 در شورای عالی وزارت کشور به نگین سرسبز استان تهران انتخاب شد.

محصولات کشاورزی در کرداز

از محصولات کشاورزی این روستا میتوان تولید بهترین میوه‌های تابستانی از جمله گوجه سبز، هلو، شلیل، سیب، گلابی، گردو، زردآلو و… را اشاره نمود که از نظر طعم و کیفیت در بالاترین سطح نسبت به سایر باغات استان تهران می‌باشد. از مزایای دیگر این روستا میتوان به بالا بودن سطح آب‌های زیر زمینی این روستا اشاره کرد که به خاطر داشتن آب‌های سطحی و زیر زمینی خوب توانسته باغات خوبی نسبت به سطح استان پرورش دهد و گذشته ی خوبی در ذهن مردم بر جای بگذارد و به هیچ عنوان مشکل کم آبی یا بی آبی را ندارد. از دیگر خصوصیات این منطقه دسترسی محلی عالی این منطقه میباشد. منطقه ی کردزار از محبوبیت بالایی در میان خریداران محترم برخوردار است. از مهمترین دلایل این اهمیت اسناد معتبر این دهکده‌ی ویلایی میباشد که اکثر زمین های آن دارای سندهای قدیمی با متراژ های بالا میباشند که به مرور زمان قطعات کوچکتر آن به صورت مبایعه نامه به فروش رسیده است که از اعتبار بالایی برخوردار هستند. کوچه باغ های فوق العاده شکیل و زیبا، باغ ویلا های لوکس ساخته شده و …باعث زبان زد عموم مردم شده است.

مناطق لاکچری کردزار

از ویلایی نشین‌ترین و گران قیمت ترین خیابان دهکده ی ویلایی کردزار میتوان خیابان های حافظ، گلستان، باهنر و … را نام برد که در میان خریدارانی که به این دهکده ی ویلایی روی می آورند، محبوبیت بالایی دارد. سایت مسکن ملکبین به پشتوانه ی 20 سال سابقه ی درخشان در منطقه ی دهکده ی ویلایی کردزار و مناطق دیگر، در کنار شما با مشاوره‌ای صادقانه و دلسوزانه می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با شهرستان شهریار و استعلام قیمت در رابطه با دهکده ی ویلایی کردزار با مشاوران امین ما در رتباط باشید.

چرا کردزار منطقه ی محبوبی برای خریداران تهرانی است؟

 

اصلی ترین دلیل این انتخاب آب و هوای فوق العاده و امنیت بالای این منطقه است که نظر خیلی از خریداران را به خود جلب کرده است

رشد اقتصادی کردزار نسبت به 3 سل قبل چگونه بوده است؟

 

بعد از گرانی املاک بعد از سال 96 منطقه ی کردزار رشد چشمگیری داشته به گونه ای که امامی املاک این منطقه حداقل قیمت آنها سه برابر شده است.

وضعیت فرهنگی کردزار به چه صورت می باشد؟

 

به دلیل هجوم خریداران در این مدت اخیر منطقه ی روستایی از منطقه ی ویلایی نشین جدا شده و مجموعه های فاخری در آن بنا شده است

خرید باغ ویلا در شهریار تلگرام

خرید باغ ویلا در شهریار اینستاگرام